Najlepsze hotele w dzielnicy Meatpacking w Nowym Jorku

Nowy Jork ma tak bogatą ofertę hotelową, że czasami może być trudno znaleźć odpowiednie zakwaterowanie na wizytę w stolicy świata. Prawie 85% hoteli w tym mieście jest zawsze zajętych. Można tu znaleźć hotele od najskromniejszych i najprostszych po te najbardziej renomowane, te ostatnie nie są zazwyczaj w zasięgu każdego, więc nie będę o nich wiele opowiadać.

The Standard

Otwarty w 2009 roku, hotel ten wnosi nowoczesny akcent i ciekawą architekturę do ukrytej i interesującej dzielnicy Meatpacking w Nowym Jorku. Hotel ten położony jest zaledwie kilka metrów od parku High Line.

Oferuje on wysokiej jakości zakwaterowanie w unikalnie zaprojektowanym i indywidualnym środowisku. Hotel posiada 337 pokoi, z których roztacza się widok na miasto, z jednej strony widać rzekę Hudson, a z drugiej park High Line. Turyści, którzy zatrzymali się w tym hotelu podzielili się doświadczeniami, z których wszyscy stwierdzili, że uwielbiają ten hotel. Przekonaj się sam.

Szacunkowa cena: cena za każdy pokój zaczyna się od 250 USD za noc. Cena hotelu jest bardzo zróżnicowana w zależności od dostępności i pory roku.

Gansevoort Hotel

Kontynuując w dzielnicy Meatpacking, Gansevoort Hotel jest ulubionym miejscem wśród młodych ludzi, którzy są w Nowym Jorku. Popularność tego miejsca, oryginalny wystrój 186 pokoi i bar na dachu, który zachęca do spotkań towarzyskich, sprawiają, że hotel ten jest jednym z 5 najlepszych hoteli w Nowym Jorku. Oczywiście, jeśli ktoś szuka atmosfery spokoju i wyciszenia, to nie polecam. Pokoje ozdobione są zdjęciami, bujnymi manekinami i niewielkimi balkonami. Wejście i recepcja hotelu przypominają plac zabaw dla dorosłych. Bar, duża liczba sof, stół bilardowy i miejsca do odpoczynku stanowią część wspólną, w której goście mogą się integrować i wspólnie się bawić.

Nie przegap: nocy nie można przegapić Plunge Rooftop-bar & Lounge, gdzie można delektować się lampką wina z widokiem na oświetlony Nowy Jork.

Cena szacunkowa: nocleg w tym miejscu będzie kosztował około 250 USD od osoby.