Najlepsze hotele w dzielnicy Wall Street w Nowym Jorku

Conrad

W pobliżu One World Trade Center znajduje się hotel Conrad, idealny jeśli szukasz ciszy i spokoju. Hotel składa się z 15-piętrowego szklanego budynku, a jego dach pełni funkcję lobby. Hotel ten oferuje komfort i luksus w równych częściach w oparciu o bardzo wysokie standardy jakości. Znajdziesz tu sztukę współczesną uzupełnioną najbardziej klasycznym wystrojem inspirowanym Wielką Brytanią. Jego lokalizacja jest idealna, ponieważ znajduje się zaledwie kilka metrów od Battery Park, kilka minut od jednego z najlepszych burgerów w mieście: Shake Shak. Od maja do października można delektować się pysznym drinkiem w przytulnym Loopy Doopy Rooftop-bar. Stąd roztacza się wspaniały widok na Statuę Wolności.

Najlepsze hotele w Dubaju

Szacunkowa cena: cena hotelu jest bardzo zróżnicowana w zależności od dostępności. Z doświadczeń wielu turystów wynika, że ceny wahają się od 100 USD do 400 USD za noc. Dlatego polecam zarezerwować go z wyprzedzeniem.

Andaz Wall Street

Kilka minut od hotelu Conrad znajduje się hotel Andaz Wall Street, należący do grupy Hyatt i skierowany przede wszystkim do młodszej publiczności i miłośników designu. Każdy hotel Andaz ma swój własny urok i styl, dlatego Wall Street Hotel przyciąga w równym stopniu biznesmenów i turystów. Posiada około 253 pokoi rozmieszczonych w całym budynku w formie poddasza. Szczegółem jest to, że wszystko, co znajduje się w mini barze, takie jak: napoje bezalkoholowe, przekąski, a nawet napoje alkoholowe są całkowicie bezpłatne.